بهترین انتشارات چاپ کتاب

چه طور بهترین انتشارات برای چاپ کتابم را انتخاب کنم؟

این مقاله برای نویسندگان و شاعران تازه کار نوشته شده است. به نظر ما، بزرگترین دغدغه نویسندگان کتاب اولی انتخاب ناشر مورد نظرشان است. اگر مقاله های دیگر ما در خصوص چاپ کتاب رمان و چه زمانی کتاب رمان و یا شعر خود را چاپ کنیم را خوانده باشید، به خوبی می دانید که بنای ما صداقت با مخاطبانمان هست؛ هر چند که در مواردی این صداقت باعث رنجش خاطر برخی از عزیزان شود. ما سعی می کنیم به مخاطبانمان واقع گرایی را بیاموزیم، چرا که در غیر از این صورت خیلی زود دلسرد خواهند شد.

در انتخاب ناشر برای چاپ کتابتان موارد زیر را به دقت رعایت کنید.

1- بدانید ناشران بزرگ با نویسندگان و شعرای کتاب اولی به سختی کار می کنند.

سرانه مطالعه کتاب در کشور ما چیزی در حدود 2 دقیقه است و این خود، گویای همه چیز هست. ناشران باید در انتخاب کتاب هایشان دقت فراوانی به خرج دهند و به چاپ هر کتابی تن ندهند. در اصل، آن ها همیشه سعی می کنند از فرمول نویسندگان با تجربه استفاده کنند و کتاب های نویسندگانی را چاپ کنند که قبلا تجربه ای موفقی را داشته اند. البته این به این معنا نیست که کار کردن با آن ها، رویای دور و درازی است بلکه به این معناست که برای رسیدن به آن نقطه، باید قدم هایتان را شمرده شمرده بردارید.

2- از اعتبار ناشر به نفع خود استفاده کنید.

بله درست شنیدید. شاید چنین به نظر برسد که این مورد با مورد اول در تناقض است و با خود بگویید شما که گفتید ناشران معتبر به سختی با نویسندگان کتاب اولی کار می کنند. بگذارید کمی توضیح دهیم؛ فرض کنید کتاب رمان، داستان و یا شعر خود را به تازگی به اتمام رسانده اید و به دنبال بهترین ناشر برای چاپ کتابتان می گردید. بوک چاپ، کتاب شما را بررسی می کند و در صورت تایید کیفیت اولیه، آن را به یکی از نشرهای معتبر (که جزء مجموعه بوک چاپ هستند) ارسال می کند.

درست است که انتشارات، وظیفه پخش و توزیع کتاب شما را بر عهده نمی گیرد اما در عوض شما از اعتبار آن بهره جسته اید و برای برداشتن قدم دوم، آماده اید. حالا در سابقه خود رزومه کار با یکی از انتشارات کشور را دارید و این بار اثرتان جدی تر گرفته خواهد شد.

3- ناشری را برای چاپ کتابتان انتخاب کنید که با حوزه های کاری تان متناسب باشد.

خب به جرأت می گوییم این بزرگ ترین مزیت همکاری با بوک چاپ نسبت به تمام مجموعه های دیگر است. کافی است با بوک چاپ تماس بگیرید و پس از جویا شدن شرایط همکاری، کتاب شما را بررسی کنیم و بهترین انتشارات برای چاپ کتاب را به شما معرفی کنیم. بوک چاپ در حال حاضر در حوزه های کتاب های ادبی، شعر، روانشناسی، عمومی و دانشگاهی فعالیت می کند. در عین حال، شما مستقیما با انتشارات در ارتباط خواهید بود.

4- چرا انتشارات معتبر و مرتبط، بهترین انتشارات برای کتاب شماست؟

خب پاسخ این سوال واضح است. اینکه شما کتاب روانشناسی خود را در یک نشر روانشناسی چاپ کرده باشید تاثیر مثبتی در رزومه و آینده کاری تان خواهد داشت. همین طور چاپ کتاب داستانتان در یک انتشارات ادبی، به شنیده شدن نامتان کمک بیشتری خواهد کرد. حتی اگر می خواهید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید، چاپ آن در یک انتشارات دانشگاهی، نظر اساتیدتان را جلب خواهد کرد و همین طور در مصاحبه دکتری، امتیاز خوبی خواهید گرفت.

فراموش نکنید علی رغم تمام تلاش ها برای شفاف سازی روند چاپ کتاب در مقاله ها، همیشه در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از خدمت مشاوره رایگان ما برای چاپ کتاب استفاده کنید. کافیست با ما تماس بگیرید.

۱۲ دیدگاه

 1. سلام چاپ یک کتاب رمان فانتزی ۱۰۰ صفحه ای ( در قطع رقعی و صفحه آرایی شده و بدون هیچ صفحه رنگی ) با طراحی جلد و از صفر تا صد چاپ به جز صفحه آرایی و تیراژ ۵۰۰۰ قیمت چند در میاد؟

  1. سلام به شما دوست عزیز در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شرایط و قیمت برای چاپ را خدمتتون اعلام می‌کنند. موفق باشید

  1. سلام به شما دوست عزیز در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی‌های لازم را خدمتتان توضیح خواهند داد.

 2. سلام. در حال نوشتن کتاب داستانی هستم که نهایتا ۱۰۰ صفحه حجم دارد . هنوز کامل نشده اما میخواهم شرایط چاپ و هزینه چاپ رو بپرسم. ۱۷ سالمه و با شرایط آشنا نیستم . راهنمایی کنید

  1. سلام به شما دوست عزیز در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شرایط برای چاپ را خدمتتون اعلام می‌کنند. موفق باشید

  1. سلام به شما دوست عزیز در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شرایط برای چاپ را خدمتتون اعلام می‌کنند. موفق باشید

  1. سلام به شما دوست عزیز در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی‌های لازم را که آیا امکان چاپ این تعداد داستان کوتاه وجود دارد یا نه را خدمت شما توضیح خواهند داد.

 3. با عرض سلام و خسته نباشید,
  من در حال نوشتن یک رمان تقریبا ۲۵۰ تا ۳۰۰ صفحه ای هستم میخواستم شرایط چاپ آن را بدانم.

  با تشکر

  1. سلام به شما دوست عزیز در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی‌های لازم در زمینه چاپ را به شما خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل و شماره تماس شما منتشر نخواهد شد و فقط جهت تماس با شما توسط کارشناس سایت استفاده خواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *