چاپ کتاب در انتشارات معتبر

یکی از رایج ترین سوال هایی که ذهن بسیاری از افرادی که به تازگی از نگارش کتاب خود فارغ شده اند، می گذرد این است که کتابم را با چه ناشری چاپ کنم. امروز در بوک چاپ می خواهیم پاسخ دقیقی به این سوال بدهیم.

در وهله اول باید ذکر کرد که عموما تفاوت چندانی بین ناشران مختلف برای چاپ کتاب نویسنگدان مبتدی وجود ندارد. همین که کتاب شما در وزارت ارشاد به ثبت رسیده باشد و فیپا و مجوز آن اخذ شده باشد و مهم تر از همه، مرحله اعلام وصول برای آن سپری شده باشد، یعنی مراحل چاپ کتاب با موفقیت سپری شده اند و از این به بعد، این محتوای کتاب شماست که به آن ارزش می بخشد.

اما در بوک چاپ ما برای اولین بار در ایران سیاستی را در پیش گرفته ایم که مشکل پسندان را نیز راضی خواهد کرد. گروه بوک چاپ با چندین ناشر معتبر همکاری می کند و بنابراین پس از بررسی اثر شما، کتابتان به یکی از این ناشرین با توجه به موضوع اثر سپرده خواهد شد.

فرض کنید شما می خواهید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید و از امتیاز مصاحبه آن در دانشگاه ها استفاده کنید و همین طور رزومه خود را پربارتر سازید. در این صورت پس از بررسی اثر، ما یکی از ناشرین تخصصی کتب دانشگاهی را به شما معرفی می کنیم. و یا به تازگی تصمیم گرفته اید تا اشعار خود را در قالب یک کتابچه منتشر کنید و یا حتی به تازگی از نگارش اولین رمان خود فارغ شده اید، در این صورت ما ناشری را به شما معرفی خواهیم کرد که در حوزه ادبیات فعال است. 

شایان ذکر است که در گروه بوک چاپ، بین ناشر و پدیدآورنده اثر قرارداد مستقیم منعقد می شود.

۸ دیدگاه

  1. سلام در صورتی که فایلتون آماده باشه و نیاز به ویرایش نداشته باشه بین یک تا دو ماه و برای مشاوره رایگان هم میتونید با ما تماس بگیرین.

 1. با سلام قصد بر ترجمه دارم ولی باچند مشکل روبرو هستم:
  ۱. انتخاب کتاب مناسب برای ترجمه
  ۲. پیدا کردن ناشر برای چاپ و سرمایه گذاری
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام به شما دوست عزیز در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شرایط برای چاپ را خدمتتون اعلام می‌کنند. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل و شماره تماس شما منتشر نخواهد شد و فقط جهت تماس با شما توسط کارشناس سایت استفاده خواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *