چاپ سریع کتاب

احتمالاَ با کلمات ارزان و سریع در بسیاری از خدمات برخورد کرده‌اید. چرا که بسیاری از صاحبان کسب و کار، از این کلمات برای جذب مخاطب استفاده می‌کنند. اما مشکل از جایی شروع می‌شود که مخاطب هیچ اطلاعی از کم و کیف این دو واژه نداشته باشد.
چاپ ارزان کتاب؟ یعنی دقیقاً چقدر ارزان.
چاپ سریع کتاب؟ خب دقیقاَ چقدر سریع
ما این بار می‌خواهیم منظورمان را از این دو کلمه برای شما روشن کنیم. اگر به لینک آشنایی با مراحل چاپ کتاب سری بزنید، متوجه مراحلی خواهید بود که اساساَ در حوزه‌ی اختیارات ناشر نیست. برای مثال مواردی چون اخذ فیپا و اخذ مجوز کتاب کاملاَ به ارشاد بستگی دارد و اگر ناشری به شما قول زمانی در حول و حوش یک هفته داد؛ شک نکنید کاسه‌ای زیر نیم کاسه است.
اخذ فیپای کتاب فرایندی است که ده روز کاری به طول می‌انجامد و در هیچ حالتی نمی‌توان این زمان‌بندی را تغییر داد. بنابراین فهرست‌نویسی پیش از انتشار اثر شما 10 روز کاری را به خود اختصاص خواهد داد.
اگر چه بررسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اعطای مجوز به کتاب شما زمان مشخصی ندارد اما این زمان را برای کتاب‌های دانشگاهی چیزی در حدود یک هفته و کتاب‌های عمومی 2 هفته تا یک ماه در نظر بگیرید.
خب تا اینجا چیزی حدود 20 تا 30 روز، چاپ کتاب شما به طول خواهد انجامید. اما چرا شما در بوک چاپ می‌توانید اثر خود را سریع‌تر از جاهای دیگر چاپ کنید؟ خب، مراحلی چون صفحه‌بندی، ویراستاری، چاپ و صحافی در اختیار ناشر است و ما در بوک چاپ، این مراحل را در سریع‌ترین حالت ممکن برای شما طی می‌کنیم به طوری که چاپ و صحافی کتاب شما، حداکثر ظرف مدت 2 روز انجام خواهد شد و البته طی مراحلی چون صفحه‌بندی و ویراستاری با توجه به کیفیت متن کتاب شما و همین طور حجم کتاب، بازه زمانی متفاوتی را طی خواهد کرد.
اما به شما این اطمینان را می‌دهیم که تیم بوک چاپ با دارا بودن تیمی مشتمل از 13 صفحه‌بند و7 ویراستار، بدون هدر دادن حتی چند ساعت، اثر شما را، به ویرستار و صفحه بند خواهد سپرد و آن‌ها، تا پایان پروژ‌ه‌ی کتاب شما، فقط و فقط بر روی آن کار خواهند کرد.
می‌بینید،‌چاپ کتاب در بوک چاپ، واقعاَ سریع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل و شماره تماس شما منتشر نخواهد شد و فقط جهت تماس با شما توسط کارشناس سایت استفاده خواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *